Dom

SHENZHEN ZLONE LIGHTING CO.,LTD

profil firmy
SHEN ZHEN ZLONE LIGHTING CO., LTD powstała w 2008 roku, jest szybko rozwijającym się przedsiębiorstwem i obecnie jest jednym z wiodących producentów i dostawców oświetlenia LED w Chinach.

 

ZLONE dysponuje profesjonalnym procesem produkcyjnym i profesjonalnymi technikami, wyposażonymi w zaawansowane urządzenia produkcyjne, takie jak maszyna do montażu powierzchniowego, automatyczna maszyna do lutowania, zaawansowana maszyna testująca, a także zbudował ciemny pokój IES i nowoczesny warsztat produkcyjny, który uzyskał certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001: 2008.

ZLONE opracował również własny system kontroli jakości oświetlenia LED, stosujemy zaawansowane testery temperatury, testery luminancji i przyrządy fotoelektryczne do przeprowadzania rygorystycznych testów, takich jak: wytrzymałość na napięcie, odporność na wstrząsy i testy erozyjne… itd. Wszystkie nasze działania posiadają certyfikat międzynarodowego standardu. Większość naszych produktów posiada certyfikaty CE, ROHS, TUV, GS, ETL / UL i wiele innych międzynarodowych certyfikatów.

Nasz zespół ekspertów ds. Badań i rozwoju posiada bogatą wiedzę i doświadczenie w zakresie komponentów elektrycznych i LED, prototypu Dialux, zarządzania termicznego i wzornictwa przemysłowego. Jesteśmy w stanie opracować nowe modele i wykonać próbkę dla Ciebie w ciągu 10-15 dni roboczych. Wszystkie projekty ściśle przestrzegają norm bezpieczeństwa elektrycznego UL i UE oraz dyrektywy ERP.

ZLONE ma znakomity zespół sprzedaży i obsługi posprzedażowej za granicą. Eksportujemy do Ameryki Południowej / Północnej, Europy i Oceanii. Cały nasz zespół będzie nadal zapewniał najlepszą obsługę naszym cenionym klientom. Serdecznie witamy klientów z kraju i zagranicy współpracujących z nami dla obopólnych korzyści i wspólnego rozwoju.

Sieć sprzedaży

Struktura organizacyjna :

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Założona w 2008 roku, zaczęła jako producent i eksporter PCB i PCBA w LED PCB i sterownik LED.

Shenzhen ZLX Technology Co Ltd www.zlone.cn

Pod koniec 2010 roku założyliśmy fabrykę w oświetleniu LED.

27 lipca 2011 r. SHENZHEN ZLONE LIGHTING CO., LTD została zarejestrowana w HK i rozpoczyna działalność

23 marca 2012. Lokalna firma została zarejestrowana w Shenzhen.

SHENZHEN ZLONE LIGHTING CO.,LTD SHENZHEN ZLONE LIGHTING CO.,LTD SHENZHEN ZLONE LIGHTING CO.,LTD SHENZHEN ZLONE LIGHTING CO.,LTD SHENZHEN ZLONE LIGHTING CO.,LTD SHENZHEN ZLONE LIGHTING CO.,LTD
1 2 3 4 5 6
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Oceania

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : ZLONE

Coroczne wyprzedaże : 8000000-10000000

Rok założenia : 2008

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość UFO LED High Bay Light na sprzedaż dobra jakość UFO LED High Bay Light na sprzedaż dobra jakość UFO LED High Bay Light na sprzedaż dobra jakość UFO LED High Bay Light na sprzedaż